Zalasport - sporthírek, sport-információk Zala megyéből pvsk kosárlabda meccs

Örök emlék lesz a PVSK–Benfica meccs. Itt vagy: Kezdőlap; Hírek; A folytatást is a PVSK-Veolia mezében képzeli el, ahol újra nemzetközi porondon ismerne meg más kosárlabda-kultúrákat. - Jövőre van még szerződésem, itt leszek mindenképpen. Szeretném bejátszani magamat a csapatba úgy, hogy utána számítsanak rám

PVSK-Panthers | Hírek - Történelmi meccs vár ránk

A kosárlabda-bajnokság elindul, nem tágít az MKOSZ, hiába nő a fertőzöttek száma. Igaz, a sportág érdeke ezt kívánja, de nagy kérdés, hogy ha végig is fut, a valós erőviszonyokat tükrözi-e majd a végeredmény.Bővebben.

A harmadik negyed közepén ugyan volt ugyan egy nagy rohamunk, de ezt leszámítva a mérkőzés nagy részében alárendelt szerepet játszottunk, így simán kikaptunk Pécsett PVSK Veolia - SKC 84-57 (23-12, 17-11, 13-20, 31-14) Pécs, férfi kosárlabda NB I, 1200 néző. V.: Tőzsér, Török, Rácz.

Eredmények: élő kosárlabda eredmények, kosárlabda élőben

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia Today at 12:12 PM Nemzeti Serdülő Fiú Bajnokság, Selejtező I. forduló: Dombóvári Kosá rsuli KE – PVSK NKA 69-88 (16 …

NBI/A - Oroszlányi Sport Egylet

Zsinórban a negyedik győzelem. Pénteken megszereztük az idei bajnokságban zsinórban a negyedik győzelmünket. A mérkőzés első szakaszában még kiegyenlített volt a játék, a második félidőben viszont a mi akaratunk érvényesült, a harmadik negyedben remek védekezés mellett a támadó játékunk is jól működött és ez pontokban is meglátszott.

PVSK eredmények, végeredmények, következő meccs, PVSK

PVSK Női Kosárlabda Szakosztály 1x1 • A PVSK női kosárlabda csapata első aranyérmét az 1991-1992-es bajnoki szezonban szerezte. Ekkor Vertetics Ist - ván volt a csapat edzője, aki jelenleg a férfi utánpótlás szakosztályban dolgozik. • A PVSK 1997-től 2003-ig sorozat-ban hétszer nyerte meg a Magyar Ku-pát, ami abszolút rekord.

Hübner - Nyíregyháza BS - Bluesharksbasket pvsk kosárlabda meccs

Az elsők között van a pécsi férfi kosárlabda, amely élvonalbeli szereplő volt, és talán a leghosszabb múlttal rendelkezik. A PVSK válogatottak sorát adta, masszív középcsapatként nemegyszer bajnoki címről döntött egy-egy szezonban a 75 év alatt.

PVSK-Panthers | Kezdőlap

PVSK Férfi Kosárlabda Utánpótlás, Pécs. 590 likes. PVSK Férfi Kosárlabda Utánpótlás Szakosztály

PVSK - Falco NB I-es kosárlabda meccs | BAMA

PVSK Férfi Kosárlabda Szakosztály 1x1 PVSK Női Kosárlabda pvsk kosárlabda meccs

BB1.hu - Magyar kosárlabda

Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt nyújt a szövetségről. A hunbasket.hu-n megtalál minden információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZ pvsk kosárlabda meccs

Ha ez a meccs fedve van a bet365 által akkor élőben nézheted itt kosárlabda Falco KC-Szombathely - PVSK Pannonpower Pécs az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő bet365 oddsokat láthatsz a Sofascore kosárlabda