Az önkormányzati választás eredményei - Csömör Nagyközség

A 2019-es Önkormányzati választás települési polgármester-választás és a települési képviselő-testületi választás részletes eredménye, adatai.

Önkormányzati választás 2019 eredmények | …

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. országgyűlési egyéni választókerületében haláleset miatt időközi képviselő-választást tartottak 2020. október 11. napján. A választási eredmények megtekintéséhez kattintson a képre vagy a Tovább olvasom gombra.

Választási eredmények 2018 - 444

választás részletes eredmények
Települési kisebbségi önkormányzatok : A kisebbségek eredményei : Egy település eredményei: Az eredményeket összefoglaló lapokon a ikon segítségével lehet a részletes adatokat megtekinteni. ikon segítségével lehet a részletes adatokat megtekinteni.

Így zajlott a 2019-es önkormányzati választás | hirado.hu

Az október 12-ei választásokon Csömörön a választópolgárok mintegy 50,2%-a járul a szavazóurnákhoz. A választásokat a Csömöri Civil Egyesület nyerte, szinte elsöprő győzelemmel: a következő öt évben is Fábri István lesz a polgármester, aki 7 Csömöri Civil Egyesület és 1 Demokrata Kör Egyesület Csömörért - Szeretlek Csömör képviselővel dolgozik majd

Választási hírek - A legfrissebb hírek, eredmények

Választás 2018. A Pollo.hu választási különkiadása. Szerintem a pártok – Jellemzések több mint 14.000 szavazótól! Részletes eredmények Végeredmény a biztosan szavazó pártválasztók között. A választókerületi eredmények esetén kizárólag a Magyarország …

EP-választás 2019 - Eredmények, adatok - 444

Választás: Orbán Viktor a Gyalog galoppból idézett, Elemző: választókerületi emberekkel állhat elő a Fidesz 2022-ben, Most érkezett: fellebezést nyújtott be a borsodi időközi választás harmadik helyezettje, Az MSZP sikerpolgármestere elárulta a titkát, Független jelöltek diadalmaskodtak a vasárnapi időközi választásokon, Balhé a parlamentben: Jakab Péter elindult

Íme a választási eredmények megyénként! – vasarnap.hu

Eredmények, részvétel, pártlisták, bejutók, kimaradók. Az EP-választáson elért pártlistás eredmények. A második oszlopban az adott párt 2018-as országgyűlési választáson elért eredménye látható.

Főoldal - Nemzeti Választási Iroda

13:52 – Még mindig a 2006-os választás az élen Az 1998-as önkormányzati választáson 22,66 százalék, a 2002-es választáson 26,33 százalék szavazott 13 óráig. A 2006-os önkormányzati választáson a választásra jogosultak 26,98 százaléka, kilenc évvel ezelőtt 23,68 …

Választás 2018: Részletes eredmények – Pollo

Tájékoztató adatok az eredményekről

Önkormányzati Választás 2019 eredmények (percről-percre) Írta: BPK Véget ért a 2019-es önkormányzati választás. Országosan 3177 településen lehetett szavazni, az agglomeráció 90 településén problémamentesen zajlott a szavazás. Kövesd az élő hírfolyamunkban az agglomeráció legfontosabb híreit.