Csapatok: Veszprém megye, I. osztály 2020/2021

veszprém megyei labdarúgó bajnokság eredmények 2017-06-20 15:24:47. 2017/2018 Feltöltési sorrend. Az MLSZ Csongrád Megyei Igazgatósága közéteszi a 2017/2018-es idényre, a hatályos versenyszabályzat alapján a Megye I. illetve a Megye II. osztály feltöltési sorrendjeit.

Veszprém megye - MLSZ adatbank

A labdarúgó megyei I. osztály 20. fordulójában ma két mérkőzést játszottak, amelyek egyaránt 3–0-ás hazai sikerrel zárultak. A megyei II. osztály Nyugati-csoportja 23. fordulójában a 71. percig tartott a Petőfibánya herédi vendégjátéka.

Női labdarúgó és férfi röplabda eredmények | BOON

veszprém megyei labdarúgó bajnokság eredmények Heves Megyei igazgatóság. Válogatottak. Válogatottak; Főoldal; Férfi A válogatott. Főoldal; Hírek; Meccsek & eredmények

MLSZ Heves Megyei Igazgatóság - Vasárnapi eredmények

Labdarúgó NB II – sporthírek, programok, friss eredmények, tabellák, élő közvetítés a magyar bajnokság másodosztályú mérkőzéseiről a Nemzeti Sporton!

MTFSZ Adatbank - Veszprém megyei rövidtávú bajnokság

veszprém megyei labdarúgó bajnokság eredmények Szurkolói klub ; Webshop ; Szövetség . Szövetség; Főoldal; Futballszakma; Játékvezetés

A(z) Veszprém megye, I. osztály csapatai. Bemutatók, adatok, címerek, statisztikák.

Megyei labdarúgó-bajnokságok – Wikipédia

A Somogy megyei első osztály (röviden: Megye I) a Somogy megyében zajló bajnokságok legmagasabb osztálya, országos szinten a negyedosztálynak felel meg. A sorozatot az MLSZ Somogy Megyei Igazgatósága (korábban Somogy Megyei Labdarúgó-szövetség, SLASZ) írja ki, s az első helyezettje feljut az NB III-as selejtezőbe, míg az utolsó kettő kiesik a megyei másodosztályba

MLSZ Fejér Megyei Igazgatóság

2 days ago · A bajnokság állása. 1. Kurityán 5 4 1 – 13–5 13 2. Hernádnémeti 5 2 2 1 21–11 8 3. Sajóvámos 4 2 1 2 17–10 7 4. Mezőkövesd 4 2 – 2 11–6 6 5. Taktaharkány 5 – – 5 3–33 0 (Borítóképünk illusztráció, nem a mostani meccseken készült!)

Somogy megyei labdarúgó-bajnokság (első osztály) – Wikipédia

A magyar labdarúgó-bajnokság jelenlegi rendszerében az NB III alatt a megyei bajnokságok találhatók, illetve a fővárosban a Budapest-bajnokság.Ezek a bajnoki osztályok a Magyar Labdarúgó-szövetség megyei igazgatóságainak hatáskörébe tartoznak (a korábbi megyei labdarúgó-szövetségek jogutódai). A bajnokságok első osztálya országos szinten a negyedosztálynak felel meg.

Megyei bajnokság, vasárnapi eredmények | HEOL

veszprém megyei labdarúgó bajnokság eredmények BAJNOKSÁG CSAPATAI. B.A.Z. megye Heves megye Tolna megye Vas megye Veszprém megye. Veszprém megye. Klub adatok. Cím, Telefon. Fax Tabella. Félidei tabella. Hazai / Vendég. Aktuális forma. Kereszttabella. H. Csapat M. Lejátszott mérkőzések száma ©2020 Magyar Labdarúgó Szövetség | Minden jog fenntartva!

MLSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóság

Fejér Megyei U-19 korosztályú férfi ifjúsági, nagypályás, labdarúgó bajnokság - VERSENYKIÍRÁS 2020/21 Fejér Megyei U-16 korosztályú fiú serdülő nagypályás, labdarúgó bajnokság - VERSENYKIÍRÁS 2020/21

Megyei labdarúgó bajnokság eredményei | SONLINE

veszprém megyei labdarúgó bajnokság eredmények A Magyar Labdarúgó Szövetség Edzőképző Központja 2020. október 22-én ismét kreditpontgyűjtő webinárt szervez. Bajnokság 2020. október. 14., 14:35

Magyarország labdarúgó klubjai, sportklubjai

A Magyar Labdarúgó Szövetség 90% támogatásából épült meg a 20x40 méteres műfüves labdarúgópálya Táton. Bajnokság. 2020. október. 08., 10:02 . Szoros a verseny a harmadosztályban. Bajnokság. Megyei igazgató

Magyar Labdarúgó Szövetség Veszprém megyei Igazgatóság / Veszprém megyei Labdarúgó Szövetség / Jóváhagyás ELN-84/2/XIX/2018. (12.04) Utolsó módosítás 2019.03.28. Hatálybalépés 2019.07.01. Érvényesség 2020.06.30 Verziószám 1/2019-2020 Veszprém Megyei U-19 II.OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG Veszprém Megyei U-19 II.osztályú fiú nagypályás,