2018-as US Open – női egyes – Wikipédia

us open eredmények 2018 ATP US Open élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) ATP US Open, (Tenisz/ATP - Egyéni) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (ATP US Open) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Élő ATP US Open eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások!

US Open: Kvitova négy meccslabdáról kapott ki

A címvédő az amerikai Sloane Stephens, aki azonban ezúttal a negyeddöntőn nem jutott túl.A világranglistát vezető Simona Halep meglepetésre már az első körben kiesett. Az open era történetében ez volt az első alkalom, hogy a US Openen az első kiemelt már az első fordulóban búcsúzni kényszerült. Ennek ellenére Halep a torna végeredményétől függetlenül megőrizte

U.S. Open - 2018 Leaderboard - PGA TOUR

A 20. kiemelt Carreno Busta 4 óra 9 perces csatában verte a 12. helyen rangsorolt Denis Shapovalovot, és 2017 után a második US Open-elődöntőjére készülhet. Az alulmaradt kanadai játékos nemcsak több pontot nyert (160-153), hanem több ászt (26-5) és több nyerőt (76 …

A US Open 2018-as győztese simán bejutott az idei torna

US Open: Kvitova négy meccslabdáról kapott ki MTI 2020.09.07. 09:38 A hatodik helyen kiemelt cseh Petra Kvitova négy mérkőzéslabdáról kikapott az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.

Images of US Open Eredmenyek 2018

us open eredmények 2018 The 2018 US Open was the 138th edition of tennis US Open and the fourth and final Grand Slam event of the year. It was held on outdoor hard courts at the USTA Billie Jean King National Tennis Center in New York City.. Rafael Nadal and Sloane Stephens were the defending champions in the mens and womens singles events, however both failed to defend their titles.

US Open Kupa 2020 eredmények, Foci USA - Eredmenyek.com

us open eredmények 2018 A nőknél a torna 2018-as győztese, a japán Oszaka Naomi megszenvedett honfitársával, Doj Miszakival, akit csak három szettben tudott felülmúlni. A negyedik kiemelt játékos szombaton kisebb sérülés miatt lépett vissza a Cincinnatiből New Yorkba áthelyezett torna döntőjétől, ez viszont nem zavarta hétfőn a US

2018 US Open (tennis) - Wikipedia

Naomi Osaka becomes the first Japanese player to win a Grand Slam after she defeated Serena Williams 6-2, 6-4 in the final of the 2018 US Open but the match

Tenisz: ATP US Open élőben - eredmények, meccsek, sorsolás

US Open - Nemzeti Sport Online

WTA US Open élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) WTA US Open, (Tenisz/WTA - Egyéni) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (WTA US Open) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Élő WTA US Open eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások!

2019-es US Open – női páros – Wikipédia

Ez a szócikk tartalmazza a 2019-es US Open (tenisz) női páros mérkőzéseinek eredményeit.. A címvédő az ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai Coco Vandeweghe páros. Ebben az évben azonban nem együtt indultak: Ashleigh Barty párja ezen a tornán a fehérorosz Viktorija Azaranka, míg Coco Vandeweghe párja Bethanie Mattek-Sands.Vandeweghe és Mattek-Sands már az első körben