Kezdőlap - Siófok KC

Távozik a Siófok KC női kézilabdacsapatától a norvég balátlövő, Kjerstin Boge Solas, aki súlyos sérülése miatt eddig egyetlen mérkőzést sem játszott a magyar klub színeiben. Solas leigazolását tavaly március 23-án jelentették be Siófokon, ám júliusban egy válogatott mérkőzésen elszakadt az elülső keresztszalag a térdében, ezért nem tudott pályára lépni a

BFC Siófok

Segítség: Az Eredmenyek.com kézilabda livescore szolgáltatása több mint 100 nemzeti és nemzetközi versenysorozat és bajnokság eredményeit kínálja bajnoki tabellákkal, félidei eredményekkel és végeredményekkel, élőben frissítve. Kézilabda livescore szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálható többek

Felnőtt - Siófok KC

siófok kézilabda meccs
Nem játszunk szerdán a Népligetben. 2020.10.17. A zöld-fehérek vasárnap Bukarestben játszanak BL-meccset, s a hazatérés utáni karanténszabályok miatt szerdán nem tud pályára lépni a fővárosi csapat.

Kézilabda: NB I - női 2020/2021 élőben - eredmények

Siófok KC N élő eredmények, végeredmények, következő meccs

Kézilabda „Lehetetlen küldetésnek tűnt, de megcsináltuk!” Nem sok ilyen meccs van a sportoló pályafutásában – mondta Szucsánszki Zita az esbjergi győzelemről.

Alba Fehérvár KC

A Siófok Kézilabda Club a város és Somogy megye NBI-es női csapata. 2006-ban a klub még a kézilabda harmadik vonalában szerepelt, majd a bajnoki cím megszerzésével feljutott az NBI/B-be, ahol két évet töltött a csapat. A Magyar Kézilabda Szövetség felkérésére a 2009/2010-es bajnoki idényt már az élvonalban kezdte meg az.

Kezdőlap - DVSC Kézilabda

FTC Kézilabda, Budapest. 46K likes. FTC Kézilabda Szakosztály hivatalos Facebook-oldala

Siófok KC N élő eredmények, végeredmények, következő …

Tempós meccs várható Afentaler Sára és Deli Rita vezetőedző egyetért abban, hogy nagy intenzitású bajnoki vár ránk Balatonbogláron, ahol mindenképpen a győzelem a cél Be kell gyűjtenünk a két pontot Dányi Bernadett szerint a Boglári Akadémia-SZISE otthonában hajtós meccs vár ránk, de mindenképpen be kell gyűjtenünk

Eredmények:Kézilabda élőben, élő kézilabda eredmények

Öt meccs után kirúgták a Zágráb edzőjét. Videó: 180 kilósan tért vissza a BL-győztes kapus A Magyar Kézilabda-szövetség elnöke szerint a sportág világszínvonalú otthont kap. Gulyás István: Valószínűleg a nulláról kell kezdenünk. A Győr kiütötte a Vácot, újra kikapott a Siófok.

Kézilabda - Nemzeti Sport Online

BFC Siófok Sportszolgáltató Kft. H-8600 Siófok, Révész Géza utca 11. Telefon: 06/84/ 311-536. E-mail: info@bfc-siofok.hu

wegw
siófok kézilabda meccs, ötőslottó nyerőszámok, ötös lottó februári akció, vérkép eredmények monocita, dögös ötös, kezilabda meccs ma, köpönyeg 15 napos miskolc, unkp eredmények, kisalföld gyászh, élő meccs, a honfoglaló magyarok ruházata,