A Magyar Válogatott mérkőzései - magyarfutball.hu

magyarország vízilabda meccs
Vízilabda: Szentes eredmények, végeredmények, következő meccs. hirdetés. Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek. A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek.

Vízilabda - Eredmények és meccsek

Női OB I. DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels. 2020. okt. 24. 17:00. Női OB I. UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom. 2020. nov. 07. 16:45. Férfi OB I

Vb-elődöntős a magyar férfi vízilabda-válogatott | 24.hu

Vízilabda: Magyarország eredmények, végeredmények, következő meccs. hirdetés. Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek. A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek.

Vízilabda: Szentes eredmények, végeredmények, következő meccs

SEGÍTSÉG: Ez a(z) Szentes eredmények oldala a Vízilabda/Magyarország szekcióban. Szentes eredmények, tabellák és meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Szentes eredményein kívül további több mint 30 sportág további több mint 5000 versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

Magyarország-Spanyolország férfi vízilabda EB döntő

Vízilabda - Eredmények és meccsek. hirdetés. Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek. A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek.

Vizipolo.hu

Magyarország–Oroszország 14:10 Negyedik negyed Szivós Márton találatával indul az utolsó játékrész, majd Jurcsik lövi a negyedik gólját. Varga Dénes a kapussal szemben nem hibázott, de rögtön jött is rá az orosz válasz (13:9). Kemény Dénes időkérése után nem tud gólt lőni a magyar csapat, de egy támadással később az Európa-bajnokságon újonc Török Béla

Index - Sport - Olaszország-Magyarország 6-7, vb-elődöntős

A meccs 20.30-kor kezdődik, szöveges élő tudósításunk a LEN élő streamje alapján készül. Tovább Franciaország-Magyarország - élő közvetítés. hozzászólás, 2020-02-11 Magyar vízilabda-válogatott.

SEGÍTSÉG: Ez a(z) BHSE eredmények oldala a Vízilabda/Magyarország szekcióban. BHSE eredmények, tabellák és meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) BHSE eredményein kívül további több mint 30 sportág további több mint 5000 versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

MAGYARORSZÁG - SPANYOLORSZÁG FÉRFI VÍZILABDA EB …

Bajnokok Ligája: hamarosan jön a főtábla sorsolása. Jövő hétfőn már sorsolnak a legrangosabb európai kupaporondon. A főtábla egyik helyszíne Budapest lehet.

Magyar férfi vízilabda-válogatott – Wikipédia

Vízilabda-vb: a szerbek simán kizúgtak a negyeddöntőben; Vizes vb: Märcz Tamás csapata kiütötte ellenfelét Magyarország-Ausztrália 10-9 (3-3, 2-3, 3-1, 2-2) nagyon kemény meccs. Aztán a negyedik perc végén Varga Dénes csak megmutatja, hogy törött ujjal is klasszis, 7-7. 3. negyed, 1. perc. Magyarország-Ausztrália 6-6.