Győri Audi ETO KC | Jegymester

A Fradi legyőzte a Győrt Forrás: fradi.hu. A térfélcsere után a Győr látszólag más ritmusban jött ki, keményebben védekezett, Solberg is bravúrokkal kezdett, de a Fradinál meg Janurik Kinga folytatta ott, ahol Bíró abbahagyta, így még tovább nőtt a Ferencváros előnye.

Fradi.hu

fradi győr meccs
A meccs aztán úgy alakult, hogy a Fradi cseppet sem adta meg magát, sőt, Tomori, Fradi gólt. A Győr még egyetlen meccsen sem kapott ilyen sok gólt ebben a szezonban. 41-45. PERC: Lökével szemben faultolt Kovacsicz Mónika, ki is állították, előtte Cifrát is,

Fradi-Győr: lekopírozták az előző meccset - Infostart.hu

A fordulást követően a Fradi nagyon jól kezdte, 15-12-nél időkérésre kényszerítették Ambros Martínt, de így is elhúztak 18-13-ra. A győriek azonban fokozatosan javultak fel újra, a csereként beállt Kari Aalvik Grimbsbö hárításai segítették a védekezést, és elöl is hatékonyabb tudott lenni a …

Fradi.hu

Fradi-Győr rangadóval zárul az év by Kínyó Norbert · 28/12/2019 Vasárnap 18 órától Ferencváros-Győr mérkőzést rendeznek a női kézilabda NB I-ben, amely a másfél hónapos szünetet követően teljes fordulóval folytatódik.

Fradi-Győr rangadóval zárul az év - JochaPress

Változás: módosult a Fehérvár elleni meccs időpontja. Egy nappal korábban rendezik székesfehérvári bajnoki mérkőzésünket. Labdarúgás Limitált Fradi-órakülönlegesség – szerezze meg most! Ünnepelje a 31. bajnoki címet és a BL-csoportkörbe jutást a Vostok-Europe FTC-témájú karórájával!

Fradi.hu

Fradi-Győr: lekopírozták az előző meccset Infostart / MTI 2019. március 2. 21:31 Megismétlődött a két női kézis sztárgárda legutóbbi Bajnokok Ligája-meccsének végeredménye: ugyanúgy 32-32-es döntetlen.

Hendikepre fogadunk a Győr és a Fradi meccsén - tippek a

Szombaton ismét belecsapnak a lecsóba női kirakatcsapataink, a Győr horvát, míg a Fradi norvég együttessel meccsel. Szombaton már a második fordulót rendezik a női kézilabda-Bajnokok Ligája új idényében, csapataink közül pedig a Győr a Podravkát fogadja, míg a Ferencváros a Kristiansand otthonába vendégszerepel.

BL: „Számomra a Ferencváros elleni meccs fontosabb, mint

Népszerű zenész, színész és sportoló is várja már a szerdai Ferencváros-Győri ETO bajnoki mérkőzést. Kóbor: Az Üllői úti hangulat egyedülálló! Kóbor János, az Omega frontembere óriási Fradi-szurkoló. Szerdán ő is ott lesz a lelátón, hogy buzdítsa a csapatot a Győr ellen. - Közönség nélkül nincs foci, a szurkolók ugyanolyan fontos kellékei a mérkőzésnek

BL: késő este kezdődnek a Fradi mérkőzései – menetrend - NSO

Ezzel együtt, ahogy várhattuk, a meccs hajrájára vesztett dinamikájából és pontosságából a hazai csapat, így az utolsó tíz percet már viszonylag nyugodtan nézhettük végig. Klivinyi Kinga szerzett fontos gólokat ebben az időszakban, 15-17-ről négyet lőttünk zsinórban, hatra távolodtunk, és még az is …

Az emlékezetes Fradi-Győr meccs számai - FTC Baráti Kör

Következő mérkőzések 2020. október 19. 20:00 Szombathelyi Haladás – WKW ETO FC Győr. Merkantil Bank Liga #12. forduló. 2020. október 25. 17:00