Honvéd élő eredmények, végeredmények, következő meccs

craiova honved meccs
A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében, a párharc maratoni hosszúságúra nyúlt, botrányos visszavágóján a Budapest Honvéd az első mérkőzéshez hasonlóan 0–0-s döntetlent játszott a román Universitatea Craiovával, majd a tizenegyespárbajt 3–1-re elveszítette, így búcsúzott a sorozattól – legalábbis a pályán.

Botrány a Craiova-Honvéd meccsen: megdobták a bírót a

Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a CS U Craiova az utóbbi mérkőzéseit. Ha az elmúlt egy évben, az Európa-Liga selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Budapest Honvéd 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a CS U Craiova pedig idegenben egyszer nyert. …

Universitatea Craiova Budapest Honvéd élő eredmények

Az Universitatea Craiova elleni csütörtök esti visszavágó hosszabbításában a román drukkerek hanggránátot dobtak a pályára, ami a játékvezető mellett robbant fel. A kispesti gárda a találkozó után közleményt adott ki, melyben jelezték, elfogadhatatlannak tartják a történteket és megóvják a mérkőzést.

M4 Sport

A Budapest Honvéd kedden fellebbezést nyújt be az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) hétfői döntésével szemben, amelyben elutasította a klub óvását, amit a román Craiova elleni, múlt csütörtökön rendezett Európa-liga selejtezőn történt botrányos események miatt adott be - tudósított az MTI a klubtulajdonos Mendelényi Dániel sajtótájékoztatójáról.

Index - Futball - Futball - Honvéd-ultrákat szedtek le a

Botrányos, kaotikus körülmények között ért véget a Honvéd Universitatea Craiova elleni El-selejtező-visszavágója. Mivel a szabályok szerint le kellett volna fújni a meccset, a Honvéd óv. A Honvéd tizenegyesekkel esett ki a román csapat ellen, azonban el sem szabadott volna jutni addig, ha …

Európa-liga: Bp. Honvéd–Universitatea Craiova élőben az

55. perc: Máris érezhető, hogy visszább álltunk, inkább a mi térfelünkön zajlik a meccs, mélyebben védekezünk, mint az első félidőben. Ez leginkább arra vezethető vissza, hogy már megy a román bajnokság, az ellenfél játékosai frissebbek, mi még kevésbé.

Budapest Honvéd - CS U Craiova 0:0

Megfellebbezi a Honvéd az UEFA döntését a botrányos

Videos of Craiova Honved Meccs

Az Universitatea Craiova remekül kezdte az idényt, ezért legalább 2 gólra számítok ezen a találkozón, ahogy az az előző 4 meccsén is történt. A Honvéd is 4 gólt lőtt a Zalgiris-nek, így jó meccs elé nézünk. Ugyanakkor nehéz elhinnem, hogy lesz 5 találat.

2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST

Megóvja a botrányos craiovai Európa-liga-meccsét a Honvéd

wegw
craiova honved meccs, bakonyrun 4.0 eredmények, lottószámok 22 hét, a köpönyeg tartalma, jófogás törpe tacskó eladó, villanytűzhely jófogás, hatoslottó sorsolás műsorvezetője, ötöslottó eddigi nyerőszámai excel, időkép 30 napos varsó, időkép újszentmargita, xbox one magyar nyelvű játékok,