ATP-világbajnokság - Nemzeti Sport Online

ATP London élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) ATP London, (Tenisz/ATP - Egyéni) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (ATP London) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Élő ATP London eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások!

Élő Tenisz eredmények - 2020. 10. 18.

A Rómában elődöntős Denis Shapovalov négy helyet javítva a tizedik a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A nőknél Babos Tímea egy helyet rontva a 107. Fucsovics Márton maradt a 61. a ranglistán (Fotó: AFP) Hirdetés A kanadai játékost a négy között verő argentin

Index - Sport - ATP-vb: Federer győzelemmel kezdett

Megvannak az ATP-világbajnokság keddi eredményei. 2014-11-12 15:59:16. CRI. A keddi játéknapon az alábbi eredmények születtek a londoni O2 Arénában rendezett ATP-világbajnokságon: Egyéniben a B csoportban Roger Federer (Svájc) a japán Nishikori Kei ellen 6-3, 6-2re illetve Andy Murray (Anglia) a kanadai Milos Raonic ellen 6-3,7-5

Megvannak az ATP-világbajnokság keddi eredményei--China

ATP World Tour 250: Nick Kyrgios (ausztrál) Kei Nishikori (japán) December 31. - Január 6. Pune, India ATP World Tour 250: Gilles Simon (francia) Kevin Anderson (dél-afrikai) December 31. - Január 6. Doha, Katar ATP World Tour 250: Gael Monfils (francia) Roberto Bautista Agut (spanyol) Január 7. - Január 13. Sydney, Ausztrália ATP World

Találatok a ATP-vb címkére - NSO.hu

atp világbajnokság eredmények Eredmények, ATP-világbajnokság, London, döntő: Sztefanosz Cicipasz (görög, 6.) – Dominic Thiem (osztrák, 5.) 6:7 (6-8), 6:2, 7:6 (7-4) vissza a címlapra. Címkék: tenisz sztefanosz cicipasz dominic thiem sport atp vb 2019 atp vb atp-vb atp-világbajnokság atp világbajnokság. Ajánlott videó mutasd mind . 1293 új fertőzött

Tenisz: ATP London élőben - eredmények, meccsek, sorsolás

atp világbajnokság eredmények A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a férfi tenisz ATP-világbajnokságot Londonban, miután a vasárnapi fináléban játszmahátrányból bizonyult jobbnak az osztrák Dominic Thiemnél. A kevés bréklehetőséget hozó első szettet 1 óra 9 perc után az ötödik helyen kiemelt osztrák játékos nyerte meg, aki a rövidítésben

Tenisz: Shapovalov top 10-ben, Fucsovics maradt a 61. a

Élő ATP Finals - London eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások! Élő tenisz eredmények "pontról pontra" a Scoreboard.com oldalain: Itt megtalálható a "Pontról pontra” funkció, amelyben ki vannak emelve az elvesztett adogatások, a brékpontok, játszma- és mérkőzéslabdák, valamint további információk minden ATP

Tenisz, ATP - Scoreboard.com

Tenisz élőben a Scoreboard.com oldalain - tenisz élőben, eredmények, livescore, sorsolás és statisztika. A Scoreboard.com kínálatában 2000 tenisz versenysorozat követhető élőben a világ minden tájáról - ATP tornák, WTA tour, challengerek, ITF tornák és csapatversenyek - Davis Kupa és Fed Kupa.

Cicipasz nyerte az ATP-világbajnokságot

atp világbajnokság eredmények Cicipasz nyerte az ATP-világbajnokságot MTI 2019.11.17. 22:58 A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a férfi tenisz ATP-világbajnokságot Londonban, miután a vasárnapi fináléban játszmahátrányból bizonyult jobbnak az osztrák Dominic Thiemnél.

Tenisz livescore, eredmények, sorsolás, ATP, WTA, Davis

ATP-világbajnokság: cikkek ebben a sporttémában. Magyar foci. NB I; NB II; Magyar válogatott; Légiósok

A TeniszEredmenyek.hu-ról: A tenisz élő eredmények (tenisz live score) úgyis mint a régebbi tenisz eredmények, melyeket a TeniszEredmenyek.hu weboldalon találnak, a tenisz kedvelőinek nyújtanak komplett szervizt és tenisz eredmény áttekintést. A tenisz élő eredményeken és a régebbi tenisz eredményeken kívul TeniszEredmenyek.hu az ATP és WTA tenisz világranglistán

Tenisz eredmények, tenisz statisztikák, tenisz eredmények

Cicipasz nyerte az ATP-világbajnokságot | M4 Sport

atp világbajnokság eredmények A volt világelső svájci Roger Federer egy sima és egy szoros játszmában legyőzte a kanadai Milos Raonicot a londoni tenisz ATP-világbajnokság vasárnapi nyitónapján - tudósított az MTI. A 33 éves, hatszoros bajnok Federer rekordnak számító 13. alkalommal szerepel a szezonzáró viadalon. Eredmények, B csoport:

ATP versenynaptár - Teniszvilag » Hírek, érdekességek

atp világbajnokság eredmények ATP-ranglista: A férfi teniszezők legfrissebb világranglistája. Helyezés, név Pontszám +/-1. Novak DJOKOVIC (szerb) 9720 +1: 1. Rafael NADAL (spanyol)